Contact

Contact

Correspondentieadres

Krimpense Reddingsbrigade
Orchidee 45
2925 XD Krimpen aan den IJssel

Adresgegevens Lansingh

Optisport Zwembad De Lansingh – wedstrijdbad
(aanwezig op donderdagavond van 18:00 tot 22:00)

Van Ostadelaan 4
2923 AM Krimpen aan den IJssel


Heeft u vragen? Neem contact op met betreffende bestuurslid of vul het contactformulier op deze pagina in.

Algemeeninfo@krrb.nl
Hendrikus van der Blom (voorzitter)

Penningmeester penningmeester@krrb.nl  
Bryan Peters

Secretariaatsecretaris@krrb.nl
Job Hanemaaijer

Opleidingenopleidingen@krrb.nl
Joost Loeve

Evenementenevenementen@krrb.nl
Lisette Roodhorst

EHBO / Wedstrijdenehbo@krrb.nl
Marieke van Rijs- van der Blom

Materiaal / Varend reddenmateriaal@krrb.nl
Marc van Cappellen

PRpr@krrb.nl
Wessel Roodhorst / Maartje van der Spek


Betalingsgegevens

IBAN-Rekeningnummer – NL95 INGB 0000 5259 90
t.n.v. Krimpense Reddingsbrigade